Loading...

Dodacie podmienky

Dodanie tovaru zabezpečuje predávajúci. Predávajúci bude informovať kupujúceho o stave objednávky ako aj o dodacej lehote tovaru písomnou formou na mailovú adresu kupujúceho.

V prípade ak kupujúci zvolí spôsob dopravy tovaru kurierskou službou, predávajúci oznámi po odovzdaní zásielky kurierskej službe dobu dodania, podľa podmienok prepravcu a to písomnou formou na emailovu adresu kupujúceho.

V prípade osobného odberu v kamennej prevádzke predávajúceho, bude tak isto kupujúcemu oznámený písomnou formou na mailovú adresu dátum a čas podľa prevádzkových hodín, kedy si môže tovar vyzdvihnúť.

Predávajúci vystaví k tovaru daňový doklad – faktúru. V sume bude zahrnutý poplatok za doručenie tovaru, ak si kupujúci zvolí takúto formu dodania.

Pri objednaní je možné zvoliť tieto kombinácie dodania a platby za tovar:

Osobný odber – Platba za tovar vopred, prevodom na účet predávajúceho – prevzatie tovaru v kamennej prevádzke predávajúceho, až po pripísaní sumy za tovar na účet predávajúceho.

Kurierska služba – Platba na dobierku – kupujúci uhradí sumu za tovar, dopravu a dobierku prepravcovy tovaru pri prevzatí zásielky hotovosťou alebo platobnou kartou. Cena dopravy tovarov je individuálna.

Kurierska služba – Platba za tovar vopred, prevodom na účet predávajúceho – kupujúci uhradí sumu za tovar a dopravu vopred na účet predávajúceho. Predávajúci po pripísaní sumy na účet, odovzdá tovar na doručenie kupujúcemu prepravcovy. Cena dopravy tovarov je individuálna.

Používame cookies, aby sme zlepšili vaše prostredie na našej webovej stránke. Prehliadaním tejto webovej stránky súhlasíte s naším používaním súborov cookie.
Product added!
The product is already in the wishlist!

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart