Loading...

CFMOTO UTV Štvorkolky

Shop Banner

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

View :
 • CFMOTO UTV Štvorkolky

  CFMOTO Gladiator UTV1000 XL

  19 789 20 039 

  VERZIA: T1b

  Vstupenka do PRACOVNÉHO raja

  UTV1000 XL je pripravený na všetko! Dokáže viac uviezť, viac ťahať a viac pracovať. Šesťmiestne UTV rozširuje nielen  pracovný , ale aj hobby rádius využitia. 
  Mimoriadne silná konštrukcia, nesie kabínu pre plnohodnotný, a predovšetkým bezpečný prevoz až šiestich ľudí. Motor je ladený tak, aby v každom pásme otáčok dodával zreteľný výkon cez špeciálne naladenú CVT prevodovku. Stroj ponúka plynulé zrýchlenie a maximálnu trakciu. 
  Podvozok je technicky dimenzovaný na vysoké nároky používateľa s maximálnym komfortom a tým aj bezpečnosťou pre celú posádku. 
  Vo svojej triede je doslova unikátom po všetkých stránkach.

 • CFMOTO UTV Štvorkolky

  CFMOTO Gladiator UTV1000

  16 699 16 949 

  VERZIA: T1b

  AKCIA – NOVÁ CENA

  Vlastniť silnú a zároveň trojmiestne homologovanú verziu UTV

  je doslova výhra v tomto segmente. Práve tento model naštartoval úplne novú generáciu UTV vôbec. Jeho motto je jednoduché: „Profesionál vždy, všade a za každých podmienok“. Ponúka obrovský pracovný rádius v kombinácii s nosnosťou a ťažnou silou a pritom nezabúda na majestátny a pohodlný priestor pre posádku a množstvo krytých odkladacích priestorov.

 • AKCIE

  CFMOTO Gladiator UTV625

  12 079 12 329 

  Verzia T1b

  AKCIA – NOVÁ CENA

  Nová smart generácia jednovalcového pracovného stroja

  s korbou je skvelou alternatívou pre stredne ťažkú ​​prácu. Všetko na tomto stroji má svoj zmysel, nič nebolo ponechané na náhodu. Sila, odolnosť, pohodlie, ale aj odvaha sú dominantou, pričom všetko je nastavené na každodennú prácu v každom prostredí. A vďaka režimom riadenia motora je skutočne „smart“, kedy vie z pracovného nasadenia intelektuálne prepnúť na režim premiestňovania.

Používame cookies, aby sme zlepšili vaše prostredie na našej webovej stránke. Prehliadaním tejto webovej stránky súhlasíte s naším používaním súborov cookie.
Product added!
The product is already in the wishlist!

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart