Loading...

NOVINKY

Shop Banner

Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

View :
 • CFMOTO UTV Štvorkolky

  CFMOTO Gladiator UTV1000 XL

  19 789 20 039 

  VERZIA: T1b

  Vstupenka do PRACOVNÉHO raja

  UTV1000 XL je pripravený na všetko! Dokáže viac uviezť, viac ťahať a viac pracovať. Šesťmiestne UTV rozširuje nielen  pracovný , ale aj hobby rádius využitia. 
  Mimoriadne silná konštrukcia, nesie kabínu pre plnohodnotný, a predovšetkým bezpečný prevoz až šiestich ľudí. Motor je ladený tak, aby v každom pásme otáčok dodával zreteľný výkon cez špeciálne naladenú CVT prevodovku. Stroj ponúka plynulé zrýchlenie a maximálnu trakciu. 
  Podvozok je technicky dimenzovaný na vysoké nároky používateľa s maximálnym komfortom a tým aj bezpečnosťou pre celú posádku. 
  Vo svojej triede je doslova unikátom po všetkých stránkach.

 • CFMOTO SSV Štvorkolky

  CFMOTO Gladiator Z950 Sport XL

  17 709 

  VERZIA: T1b

   

  AKCIA!

  Pri zakúpení Z1000 Sport R / Z950 Sport / Z950 Sport XL
  dostávate EV110 za polovicu ceny

   

  ZDIEĽAJTE ZÁŽITOK Z DOBRODRUŽNEJ JAZDY…

  …so svojimi priateľmi – na jednom mieste, v jednom čase. Predstavujeme 4-miestnu verziu Gladiator Z950Sport  XL. Nová plnohodnotná platforma buginy pre moderných dobrodruhov, ktorí chcú spoznávať a objavovať.

 • CFMOTO SSV Štvorkolky

  CFMOTO Gladiator Z950 Sport

  14 579 

  VERZIA: T1b

   

  AKCIA!

  Pri zakúpení Z1000 Sport R / Z950 Sport / Z950 Sport XL
  dostávate EV110 za polovicu ceny

   

  NOVÝ HRÁČ DO RODINY SSV…

  …prináša len to najlepšie z dizajnu, technológie, komfortu, spoľahlivosti, pričom jeho jedinečné vlastnosti dopĺňa kompaktnosť a ešte lepšia obratnosť.

 • CFMOTO ATV Štvorkolky

  CFMOTO Gladiator X1000 Overland

  13 749  13 249 

  VERZIA: T3b / EU5

  AKCIA: Nadštandardná výbava

  Nový význam slova „Expedícia“.

  Gladiator X1000 OVERLAND je stroj, ktorý je už v základe vybavený kvalitným a prepracovaným technickým príslušenstvom potrebným pre neštandardné podmienky.
  Tento expedičný Gladiator nepozná žiadne prekážky, žiadne kompromisy. Nepozná ani oblasť práce, v ktorej by nebol schopný pomôcť. Je ako stvorený pre každú náročnú životnú expedíciu. Nezáleží na tom, ktorou cestou sa vydáte.

 • Adventure

  CFMOTO 800MT Explore

  11 949  11 649 
  Odvaha posunúť limity

  Posuňte svoje limity odhodlania a odvahy. Vydajte sa na miesta, ktoré vám mohli skôr pripadať nedosiahnuteľné. Neobmedzujte vašu predstavivosť vzdialeností a zdanlivou obtiažnosťou cesty. CFMOTO 800MT Explore vám pomáha dosiahnuť váš cieľ čo najpríjemnejším spôsobom.

 • CFMOTO ATV Štvorkolky

  CFMOTO Gladiator X850 G3

  9 999 11 049 

  VERZIE: T3b / EU5

  Výzva bez kompromisov

  Neuveriteľne výkonný motor V-twin je doplnený najmodernejšími technickými komponentmi od renomovaných svetových výrobcov. Vďaka technickému zloženiu stroja a dizajnu je X850 prémiovou štvorkolkou uznávanou na celom svete. Tento plne profesionálny pracovný stroj nepozná žiadne prekážky, žiadne kompromisy. Nepozná oblasť práce, v ktorej by nebol schopný pomôcť. Je pripravený pracovať v najťažších pracovných podmienkach.

 • AKCIE

  CFMOTO 800NK Advanced

  8 749  8 449 
  Tvoj ostrejší svet

  Každá z ciest môže byť intenzívnym zážitkom. Záleží len na tebe. Akcelerácia, brzdenie, náklon v zákrute. Bežné jazdecké situácie sú zostrené a poskytujú maximálnu radosť z jazdy.
  S hmotnosťou 186 kg sa jedná o jeden z najľahších motocyklov vo svojej triede. Vďaka tomu je akákoľvek jazda absolútne prirodzená a je len na jazdcovi, či sa chce pohybovať v ostrejšom svete, alebo intuitívnej uvoľnenosti.
  Advanced posúva motocykel o krok ďalej v ostrejšom svete, aj dennom použití vďaka ďalším prvkom výbavy.

 • AKCIE

  CFMOTO 800NK Sport

  7 849  7 599 
  Tvoj ostrejší svet

  Každá z ciest môže byť intenzívnym zážitkom. Záleží len na tebe. Akcelerácia, brzdenie, náklon v zákrute. Bežné jazdecké situácie sú zaostrené a poskytujú maximálnu radosť z jazdy.
  S hmotnosťou 186 kg sa jedná o jeden z najľahších motocyklov vo svojej triede. Vďaka tomu je akákoľvek jazda absolútne prirodzená a je len na jazdcovi, či sa chce pohybovať v ostrejšom svete, alebo intuitívnej uvoľnenosti.

 • AKCIE

  CFMOTO 700MT Premium

  7 349  7 089 
  Váš svet, vaša voľba.

  Nový motocykel alebo dôkladný facelift? Otázka, ktorá v skutočnosti nie je dôležitá. Dôležité je, že k vodičskej nenáročnosti, športovo zameranej ovládateľnosti a cestovnej uvoľnenosti modelu 650MT bola primiešaná dravosť motora z rady CL-X. Táto kombinácia toho najlepšieho z modelov 650MT a CL-X je zasadená do športového a elegantného dizajnu, ktorý jasne podčiarkuje zameranie motocykla.
  Výlet alebo jazda pre zábavu? Je to len na vás.

 • CFMOTO Motocykle

  CFMOTO 450MT-R/RX PRIPRAVUJEME!

  6 149 

  *Informácie sa môžu v čase vydania líšiť

  *Predpokladaná cena 6149 EUR

  Cesta alebo cieľ

  Šťastie, radosť, vzrušenie, strach, prekvapenie, sebadôvera, inšpirácia… Jazda na motocykli vyvoláva emócie a pocity. Každý jazdec hľadá a cíti niečo trochu iné. Pre niekoho je motocykel len dopravným prostriedkom, pre iného relaxom, odklonom od reality všedných dní a spôsobom, ako si vyčistiť hlavu.
  Práve takým môže byť motocykel 450MT. Dokáže vás dopraviť do cieľa bez ohľadu na to, aká je to cesta. A môže vás dopraviť do cieľa, aj keď cieľ nie je dôležitý, ale cesta je dôvodom, prečo idete. Nemá ostrosť superauta, nemá extrémnosť terénneho špeciálu. Má však jednoduchosť a nadšenie, s ktorým prináša emócie a neobmedzuje jazdca v tom, kde chce zažiť a hľadať emócie. Cesta alebo cieľ ? Je to na vás.

 • AKCIE

  CFMOTO 450NK

  5 699  5 399 
  Emócie v meste i mimo neho

  Intuitívna ovládateľnosť s excelentným pomerom hmotnosti a výkonu. Najdôležitejšími bodmi pri vývoji stroja bolo čo najlepšie uloženie motora pre optimálnu centralizáciu hmoty stroja a jazdecká pozícia s kompromisom medzi športovou pozíciou a pohodlím. Dizajn je možné jednoznačne identifikovať s konceptom CFMOTO NK-C22. Aerodynamika motocykla bola upravená pre väčšiu efektivitu, kde predný blatník a bočné kapoty zaisťujú čo najlepšie obtekanie prúdiacej vzduchu okolo stroja a vysokú účinnosť chladiacej sústavy.
  To všetko je CFMOTO 450NK. A oveľa viac. Nekonečne mnoho individuálnych zážitkov, ktoré jazda na motocykli ponúka.

 • CFMOTO Detské štvorkolky

  CFMOTO Gladiator EV110 JUNIOR Elektrická

  3 339 
  Budúcnosť je v čistej energii

  Plne elektrický model EV110 mení hru práve v oblasti zábavy pre juniorov. Jedinečný v dizajne, technike, užasne ovládateľný a tiež šetrný dotykom k prírode.  Disponuje neuveriteľnou dávkou bezpečnosti prevádzky vďaka smart technológiám.

 • CFMOTO Detské štvorkolky

  CFMOTO Gladiator X110 LE JUNIOR Reedícia

  1 749 
  Športový vzhľad, jedinečné jazdné vlastnosti, maximálna bezpečnosť

  Reedicía, ktorá poteší predovšetkým juniorov, ale aj rodičov. Zatiaľ čo junior dostane v sedle tohto skvelého športového náradia riadnu porciu zábavy a šťastia, rodičia budú žiariť spokojnosťou nad tým, že o bezpečnosť ich detí sa stará množstvo precízne prepracovanej techniky, ktorá je na trhu vo viacerých aspektoch jedinečná.

Používame cookies, aby sme zlepšili vaše prostredie na našej webovej stránke. Prehliadaním tejto webovej stránky súhlasíte s naším používaním súborov cookie.
Product added!
The product is already in the wishlist!

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart